O nás

Autoservis Roman Prchal je rodinným podnikem, který vznikl v roce 2004, orientující se zejména na individuální přístup ke každému zákazníkovi, kterému je tak věnována maximalní péče. Kvalitu poskytovaných služeb zajišťuje kvalifikovaný personál a odpovídající, stále se modernizující vybavení servisu.  Náš tým je sestaven z mladých a zkušených lidí, které jejich práce baví. Náš cíl je mít spokojené zákazníky, kteří se k nam budou rádi vracet. 

 

Proč svěřit svůj vůz Autoservisu Prchal

  • Opravami automobilů se zabýváme od roku 2004. Sledujeme současné trendy - a používáme nejmodernější vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s maximální profesionalitou.
  • Víme, že spolehlivost chrání to nejcennější co máte, životy Vás i Vašich blízkých.  Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.
 

On-line rezervace servisu vozu

  Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové e-mailem.
 
Autoservis a pneuservis Roman Prchal Třebíč na mapě