Výměna provozních kapalin

Výměna provozních kapalin je jednou ze základních nezbytných činností při péči o Váš vůz. Při pravidelných kontrolách zkontrolujeme stav a hladinu brzdové kapaliny což je nezbytné z hlediska bezpečnosti, provedeme výměnu oleje a olejových filtrů, což má zase zásadní vliv na životnost motoru.

Výměnu oleje je dobré provádět přibližně po každých 20 tisících kilometrů v závislosti na přesném tipu použitého oleje. Výměnu je třeba provést i tehdy, když nenajedete zmiňovaný počet kilometrů v delším časovém období, protože olej v motoru stárne. Pro Váš vůz použijeme olej předepsaný výrobcem Vašeho vozu anebo Vám navrhneme vhodnou prověřenou alternativu.

 

Proč svěřit svůj vůz Autoservisu Prchal

  • Opravami automobilů se zabýváme od roku 2004. Sledujeme současné trendy - a používáme nejmodernější vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s maximální profesionalitou.
  • Víme, že spolehlivost chrání to nejcennější co máte, životy Vás i Vašich blízkých.  Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.
 

On-line rezervace servisu vozu

  Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové e-mailem.
 
Autoservis a pneuservis Roman Prchal Třebíč na mapě