Opravy výfuků a katalyzátorů

Výfukový systém je jedna z nejčastěji opravovaných částí všech vozů. Výfuk je zatěžován obrovskými teplotními rozdíly, mechanickým tlakem a zejména v zimním období také chemikáliemi, které se na něj dostanou z prosolených silnic.

Automobil s poškozeným výfukovým potrubím je zpravidla hlučnější, ale může mít také větší spotřebu paliva nebo dokonce ztrácet výkon. Součástí výfukového potrubí je je také katalyzátor, který zajišťuje neutralizaci toxických látek ve výfukových plynech. Pravidelnou kontrolou výfukového potrubí a katalyzátoru předejdete nepříjemným situacem, kdy vám vůz vypoví službu v nejméně vhodnou chvíli nebo ve velké vzdálenosti od našeho servisu.

 

Proč svěřit svůj vůz Autoservisu Prchal

  • Opravami automobilů se zabýváme od roku 2004. Sledujeme současné trendy - a používáme nejmodernější vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s maximální profesionalitou.
  • Víme, že spolehlivost chrání to nejcennější co máte, životy Vás i Vašich blízkých.  Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.
 

On-line rezervace servisu vozu

  Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové e-mailem.
 
Autoservis a pneuservis Roman Prchal Třebíč na mapě