Oprava brzdového systému

Brzdy jsou nejdůležitější součástí každého vozu. Jsou součástí, která bez nadsázky při každé Vaši cestě rozhoduje o životě a smrti nejenom Vás, ale také ostatních účastníků silničního provozu i chodců okolo kterých projíždíte.

Naši technici provedou podrobnou kontrolu brzdového systému Vašeho vozu, která zahrnuje kontrolu stavu, brzdových kotoučů a destiček, kontrolu těsnosti rozvodů a stavu kapalin a lanovodu ruční brzdy. V případě, že objevíme jakékoli i drobné nedostatky navrhneme Vám nejrychlejší a nejvýhodnější možnosti řešení opravy.

 

Proč svěřit svůj vůz Autoservisu Prchal

  • Opravami automobilů se zabýváme od roku 2004. Sledujeme současné trendy - a používáme nejmodernější vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s maximální profesionalitou.
  • Víme, že spolehlivost chrání to nejcennější co máte, životy Vás i Vašich blízkých.  Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.
 

On-line rezervace servisu vozu

  Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové e-mailem.
 
Autoservis a pneuservis Roman Prchal Třebíč na mapě