Kompletní opravy havarovaných vozů

Provádíme kompletní opravy havarovaných vozů. Tyto opravy spočívají v důkladné prohlídce nezbytné pro zjištění závad. Podle rozsahu poškození navrhneme a provedeme nejvhodnější způsob opravy nebo výměny poškozených dílů. Spolupracujeme se spolehlivými karosáři a lakýrníky, kteří se postarají o to, aby Vašemu vozu navrátili původní vzhled k nerozeznání od stavu před havárií.

Díky naším zkušenostem s řešením pojistných událostí Vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti s Vaší pojišťovnou, tak aby pro Vás byla oprava co nejméně nákladná. Po dobu provádění opravy je možné domluvit se na zapůjčení náhradního vozidla.

 

Proč svěřit svůj vůz Autoservisu Prchal

  • Opravami automobilů se zabýváme od roku 2004. Sledujeme současné trendy - a používáme nejmodernější vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s maximální profesionalitou.
  • Víme, že spolehlivost chrání to nejcennější co máte, životy Vás i Vašich blízkých.  Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.
 

On-line rezervace servisu vozu

  Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové e-mailem.
 
Autoservis a pneuservis Roman Prchal Třebíč na mapě