Geometrie podvozku

Správná geometrie kol je jednou z nejdůležitých věcí z hlediska přesnosti ovládání Vašeho vozu. Se správně seřízenou geometrií podvozku auto na rovných úsecích vozovky nikam nezatáčí, netáhne ke straně, nenutí Vás držet volant stále částečně pootočený k jedné straně, a proto je výrazně přispívá ke komfortu řízení vozu. Se správně seřízenou geometrií je řízení vozu výrazně bezpečnější a pohodlnější. Správná geometrie podvozku má také zásadní vliv na opotřebení vašich pneumatik, a proto Vám z dlouhodobého hlediska ušetří množství zbytečných nákladů.

Seřízení gemoetrie kol byste si měli nechat provést vždy když se Vám zdá, že Váš vůz na rovince sám zatáčí, když jsou jednotlivé pneumatiky na Vašem voze nerovnoměrně opotřebeny a samozřejmně také po každé dopravní nehodě nebo jiném nárazu vozidla.

 

Proč svěřit svůj vůz Autoservisu Prchal

  • Opravami automobilů se zabýváme od roku 2004. Sledujeme současné trendy - a používáme nejmodernější vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s maximální profesionalitou.
  • Víme, že spolehlivost chrání to nejcennější co máte, životy Vás i Vašich blízkých.  Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.
 

On-line rezervace servisu vozu

  Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové e-mailem.
 
Autoservis a pneuservis Roman Prchal Třebíč na mapě