Digitální diagnostika

V době, kdy každý moderní automobil používá ke svému provozu množství komplikované elektroniky, je digitální diagnostika jedinou možností jak spolehlivě detekovat skryté závady. Při diagnostice Váš vůz připojíme na diagnostické zařízení, které načte záznamy o veškerých závadách či anomáliích, které zaznamenaly řídící jednotky v průběhu jízdy.

Může se jednat o drobné detaily, které není třeba nijak řešit, anebo Vás diagnostika upozorní na závady, které by v budoucnu mohly znamenat velké problémy, poškození vozu a následné nezbytné investice do oprav. Diagnostiku provádíme na všech běžně rozšířených značkách vozů, které jsou v prodeji v rámci EU. Jsme vybaveni diagnostickým zařízením od firmy Bosch a originální diagnostikou BMW.

 

Proč svěřit svůj vůz Autoservisu Prchal

  • Opravami automobilů se zabýváme od roku 2004. Sledujeme současné trendy - a používáme nejmodernější vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s maximální profesionalitou.
  • Víme, že spolehlivost chrání to nejcennější co máte, životy Vás i Vašich blízkých.  Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.
 

On-line rezervace servisu vozu

  Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové e-mailem.
 
Autoservis a pneuservis Roman Prchal Třebíč na mapě